086-18SMR+
DigiKey Part Number
3157-086-18SMR+-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
086-18SMR+
Description
COAX CBL SMA TO SMA 18"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .086 18.00" (457.20mm)
Length
18.00" (457.20mm)
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
18 GHz
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C