VXM7-9032-25M0000000 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | VXM7-9032-25M0000000 |
Description | CRYSTAL 25.0000MHZ SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 16 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 25 MHz ±20ppm Crystal 50 Ohms 4-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | VXM7-9032-25M0000000 Models |
Category | ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms |
Mfr | Operating Mode Fundamental |
Series | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Mounting Type Surface Mount |
Part Status Active | Package / Case |
Type MHz Crystal | Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
Frequency 25 MHz | Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm) |
Frequency Tolerance ±20ppm | Base Product Number |