PD70201EVB25F-5
DigiKey Part Number
549-PD70201EVB25F-5-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PD70201EVB25F-5
Voltage - Output
5V
Current - Output
5A
Frequency - Switching
100kHz ~ 500kHz
Power - Output
25W