DSC6011HI1B-025.0000T is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
25 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71V ~ 3.63V Standby (Power Down) 4-VFLGA
DSC6011HI1B-025.0000T
DigiKey Part Number
150-DSC6011HI1B-025.0000T-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSC6011HI1B-025.0000T
Description
MEMS OSC ULP LVCMOS -40C-85C 50P
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
1.71V ~ 3.63V
Mfr
Frequency Stability
±50ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
1.3mA (Typ)
Package / Case
4-VFLGA
Type
Supplier Device Package
4-VFLGA (1.6x1.2)
Frequency
Size / Dimension
0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.89mm)