MS209-30F
DigiKey Part Number
2333-MS209-30F-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MS209-30F
Description
20.9X14X2.2MM RF FRAME
Detailed Description
RF Shield Frame 0.551" (14.00mm) X 0.823" (20.90mm) Surface Mount
Category
Height - Overall
0.087" (2.20mm)
Length - Overall
0.823" (20.90mm)
Series
Width - Overall
0.551" (14.00mm)