MS191-10F-NS
DigiKey Part Number
2333-MS191-10F-NS-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MS191-10F-NS
Description
RF SHIELD 0.717" X 0.752" SOLDER
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Shield Frame 0.717" (18.20mm) X 0.752" (19.10mm) Solder
Category
Height - Overall
0.197" (5.00mm)
Manufacturer
Masach Tech Ltd.
Length - Overall
0.752" (19.10mm)
Series
Width - Overall
0.717" (18.20mm)