TGF15-07870787-059
DigiKey Part Number
1798-1247-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TGF15-07870787-059
Detailed Description
Thermal Pad Pink 199.90mm x 199.90mm Square Tacky - Both Sides
Category
Thickness
0.0591" (1.500mm)
Thermal Resistivity
1.50°C/W
Thermal Conductivity
1.5W/m-K
Outline
199.90mm x 199.90mm