25-55CPS-SN-16
DigiKey Part Number
1798-1009-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
25-55CPS-SN-16
Description
RFI FINGERSTOCK BECU TIN CLIP
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RFI Fingerstock Beryllium Copper Tin Clip
Category
Width
0.550" (13.97mm)
Manufacturer
Leader Tech Inc.
Length
15.984" (406.00mm)
Series
Height
0.250" (6.35mm)