1812HC222KAT1A is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
In Stock: 82
Direct
Vishay Vitramon
Upgrade
Vishay Vitramon
2200 pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)