03066C224KAT2A is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 8.990
Datasheet
Upgrade
YAGEO
In Stock: 1.910
Datasheet
0.22 µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0306 (0816 Metric)