Image for A12SR12SR30K254B is not available
A12SR12SR30K254B
DigiKey Part Number
455-3684-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A12SR12SR30K254B
Description
JUMPER 12SR-3S - 12SR-3S 10"
Detailed Description
12 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.833' (254.00mm, 10.00")
Pitch - Connector
0.039" (1.00mm)
Series
Length
0.833' (254.00mm, 10.00")
Connector Type
Socket to Socket
Additional Resources
In-Stock: 10
Check for Additional Incoming Stock
Alternate Length
JUMPER 12SR-3S - 12SR-3S 2"
In-Stock: 0
JUMPER 12SR-3S - 12SR-3S 6"
In-Stock: 0
JUMPER 12SR-3S - 12SR-3S 12"
In-Stock: 402
JUMPER 12SR-3S - 12SR-3S 4"
In-Stock: 39
JUMPER 12SR-3S - 12SR-3S 8"