A10SR10SR30K203A
DigiKey Part Number
455-3669-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A10SR10SR30K203A
Description
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 8"
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.667' (203.20mm, 8.00")
Pitch - Connector
0.039" (1.00mm)
Series
Length
0.667' (203.20mm, 8.00")
Connector Type
Socket to Socket, Reversed
Additional Resources
Available To Order
Check Lead Time
Alternate Length
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 2"
In-Stock: 1080
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 6"
In-Stock: 1550
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 12"
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 4"
In-Stock: 524
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 10"