A06ZR06ZR28H254B
DigiKey Part Number
455-4317-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A06ZR06ZR28H254B
Description
JUMPER 06ZR-8M-P - 06ZR-8M-P 10"
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
6 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.833' (254.00mm, 10.00")
Category
Number of Rows
1
Manufacturer
JST Sales America Inc.
Pitch - Connector
0.059" (1.50mm)
Series
Length
0.833' (254.00mm, 10.00")