A06SUR06SUR32W254B
DigiKey Part Number
455-4057-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A06SUR06SUR32W254B
Description
JUMPER 06SUR-32S - 06SUR-32S 10"
Detailed Description
6 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.833' (254.00mm, 10.00")
Pitch - Connector
0.031" (0.80mm)
Series
Length
0.833' (254.00mm, 10.00")