A04XSR04XSR36R295B
DigiKey Part Number
455-3909-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A04XSR04XSR36R295B
Description
JUMPER 04XSR-36S - 04XSR-36S 12"
Detailed Description
4 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.968' (295.00mm, 11.61")
Pitch - Connector
0.024" (0.60mm)
Series
Length
0.968' (295.00mm, 11.61")