A04XSR04XSR36R254A
DigiKey Part Number
455-3907-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A04XSR04XSR36R254A
Description
JUMPER 04XSR-36S - 04XSR-36S 10"
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
4 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.833' (254.00mm, 10.00")
Category
Number of Rows
1
Manufacturer
JST Sales America Inc.
Pitch - Connector
0.024" (0.60mm)
Series
Length
0.833' (254.00mm, 10.00")