A04SUR04SUR32W254A
DigiKey Part Number
455-4044-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A04SUR04SUR32W254A
Description
JUMPER 04SUR-32S - 04SUR-32S 10"
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
4 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.833' (254.00mm, 10.00")
Category
Number of Rows
1
Manufacturer
JST Sales America Inc.
Pitch - Connector
0.031" (0.80mm)
Series
Length
0.833' (254.00mm, 10.00")