A03ZR03ZR28H254B
DigiKey Part Number
455-4299-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A03ZR03ZR28H254B
Description
JUMPER 03ZR-8M-P - 03ZR-8M-P 10"
Detailed Description
3 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.833' (254.00mm, 10.00")
Pitch - Connector
0.059" (1.50mm)
Series
Length
0.833' (254.00mm, 10.00")