Q 32,0-JXS21-9-10/15-T1-FU-WA-LF is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
Jauch Quartz
In Stock: 10
Datasheet
Similar
Jauch Quartz
In Stock: 4.541
Datasheet
CTS-Frequency Controls
In Stock: 3.280
CTS-Frequency Controls
Aker Technology Corp
Aker Technology Corp
ECS Inc.
IQD Frequency Products
32 MHz ±10ppm Crystal 9pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
Q 32,0-JXS21-9-10/15-T1-FU-WA-LF
DigiKey Part Number
1908-1287-2-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 9PF SMD
Detailed Description
Category
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Supplier Device Package
4-SMD (2x1.6)
Frequency
32 MHz
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Frequency Stability
±15ppm
Height - Seated (Max)
0.022" (0.55mm)
Frequency Tolerance
±10ppm
Base Product Number
Load Capacitance
9pF