DLM6-360R
DLM6-360R
DLM6-360R
DigiKey Part Number
1003-1657-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DLM6-360R
Description
CONN HOUSING 360POS PNL MNT
Customer Reference
Detailed Description
360 Position Housing for Non-Gendered Contacts Connector Panel Mount
Category
Pitch
0.100" (2.54mm)