M80-FC21005F2-0150F2
DigiKey Part Number
952-M80-FC21005F2-0150F2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M80-FC21005F2-0150F2
Description
CBL J-TEK F-F 10POS 150MM
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.492' (150.00mm, 5.91")
Category
Number of Rows
2
Pitch - Connector
0.079" (2.00mm)
Series
Length
0.492' (150.00mm, 5.91")