LLR11852M5S712AR(R)
DigiKey Part Number
1939-LLR11852M5S712AR(R)-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LLR11852M5S712AR(R)
Description
CBL ASSY 2.5MM JCK-JCK RND 8.2'
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly 2.5mm ID, 5.5mm OD Jack, Right Angle to Jack, Right Angle Round 8.2' (2.50m)
Category
Style
Jack, Right Angle to Jack, Right Angle
Manufacturer
GlobTek, Inc.
Length
8.2' (2.50m)
Packaging
Bulk
Cable Type
Round
Part Status
Active
Shielding
Shielded
Connector Type
2.5mm ID, 5.5mm OD