SG-210STF 12.2880ML3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
EPSON
In Stock: 144
Datasheet
Parametric Equivalent
EPSON
In Stock: 3.795
Datasheet
In Stock: 0
12.288 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.6V ~ 3.6V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead