ACE1V3225-510-R
DigiKey Part Number
283-ACE1V3225-510-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-ACE1V3225-510-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-ACE1V3225-510-RDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ACE1V3225-510-R
Description
CMC 51UH 200MA 2LN 2.6KOHM SMD
Detailed Description
51 µH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 2.6 kOhms @ 10 MHz 200mA DCR 700mOhm
Category
Current Rating (Max)
200mA
DC Resistance (DCR) (Max)
700mOhm
Series
Voltage Rating - DC
80V
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Impedance @ Frequency
2.6 kOhms @ 10 MHz
Height (Max)
0.098" (2.50mm)
Inductance @ Frequency
51 µH @ 100 kHz