9154873P0118 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Ease Electronics
In Stock: 1.517
Datasheet
Parametric Equivalent
Ease Electronics
In Stock: 1.432
Datasheet
Tensility International Corp
In Stock: 246
SparkFun Electronics
New at DigiKey
Cable Assembly 2.1mm ID, 5.5mm OD Jack to Plug Round 3.00' (915.00mm)
9154873P0118
DigiKey Part Number
4627-9154873P0118-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
9154873P0118
Description
CBL ASSY 2.1MM JACK-PLUG 3' BLK
Detailed Description
Length
3.00' (915.00mm)
Series
Cable Type
Round
Connector Type
2.1mm ID, 5.5mm OD