DFLZ5V1-7 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Nexperia USA Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Nexperia USA Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Zener Diode 5.1 V 1 W ±6% Surface Mount PowerDI™ 123