FCR7205005
DigiKey Part Number
4654-FCR7205005-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FCR7205005
Description
CABLE ASSY VHDCI 68POS M-M 0.5M
Manufacturer Standard Lead Time
6 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
VHDCI 68 pos Male to Male Assembly 1.64' (500.00mm) Round, Black
Category
Configuration
VHDCI 68 pos Male to Male
Manufacturer
CLIFF Electronic Components Ltd
Length
1.64' (500.00mm)