AFFC-050-26-127-11 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
GCT
In Stock: 180
Datasheet
Image for AFFC-050-26-127-11 is not available
AFFC-050-26-127-11
DigiKey Part Number
AFFC-050-26-127-11-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AFFC-050-26-127-11
Description
CABLE FFC/FPC 26POS 0.5MM 5"
Detailed Description
26 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 5.000" (127.00mm)
Category
Pitch
0.020" (0.50mm)
Length
5.000" (127.00mm)
Length - Exposed Ends
0.138" (3.50mm)