KW DELSS2.RA-AXBZ-FK3PM3-2686-20-R18 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | KW DELSS2.RA-AXBZ-FK3PM3-2686-20-R18 |
Customer Reference | |
Detailed Description | White LED Indication - Discrete 3.1V 2-SMD, Flat Leads |
Datasheet | Datasheet |
Category | Lens Size 1.23mm x 0.60mm |
Mfr | Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.1V |
Series | Current - Test 20mA |
Millicandela Rating | Size / Dimension 1.40mm L x 0.80mm W |
Lens Style Oval with Flat Top | Height (Max) 0.70mm |