A-1PA-178-500N2
DigiKey Part Number
ARF2258-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A-1PA-178-500N2
Description
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 19.6"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial U.FL (UMCC), AMC to U.FL (UMCC), AMC RG-178 19.69" (500.00mm)
Length
19.69" (500.00mm)
Packaging
Bag
Cable Type
RG-178
Part Status
Active
Cable Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
3 GHz
Color
Natural
Operating Temperature
-40°C ~ 90°C