135106-R1-18.00
DigiKey Part Number
135106-R1-18.00-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
135106-R1-18.00
Description
COAX CBL SMA TO SMA 18"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .085 18.00" (457.20mm)
Packaging
Bulk
Length
18.00" (457.20mm)
Cable Type
Hand Formable .085
1st Connector
SMA Jack
Overall Impedance
50 Ohms