135101-R2-36.00
DigiKey Part Number
ARF2772-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
135101-R2-36.00
Description
COAX CBL SMA TO SMA 36"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .141 36.00" (914.40mm)
Packaging
Bulk
Length
36.00" (914.40mm)
Cable Type
Hand Formable .141
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
12.4 GHz