135101-R2-12.00
DigiKey Part Number
ACX1684-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
135101-R2-12.00
Description
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .141 12.00" (304.80mm)
Packaging
Bag
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Type
Hand Formable .141
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
12.4 GHz
1st Contact Gender
Male
Color
Copper
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Base Product Number
2nd Connector
SMA Plug
Environmental & Export Classifications
Product Questions and Answers
Additional Resources
In-Stock: 112
Check for Additional Incoming Stock
Bag
QuantityUnit PriceExt Price
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
COAX CABLE SMA TO SMA 3"
In-Stock: 51
COAX CABLE SMA TO SMA 4"
In-Stock: 74
COAX CABLE SMA TO SMA 5"
In-Stock: 66
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
In-Stock: 76
COAX CABLE SMA TO SMA 7"