135101-R1-M0.50
DigiKey Part Number
ACX2428-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
135101-R1-M0.50
Description
COAX CBL SMA TO SMA 19.6"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .085 19.69" (500.00mm)
Packaging
Bag
Length
19.69" (500.00mm)
Cable Type
Hand Formable .085
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
12.4 GHz