GMCT20M0T0000/AA
DigiKey Part Number
4306-GMCT20M0T0000/AA-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GMCT20M0T0000/AA
Description
HEAVY-DUTY RECTANGULAR
Manufacturer Standard Lead Time
14 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
20 Position Housing for Male Contacts Connector Gray Free Hanging (In-Line) Backplane
Category
Pitch
0.150" (3.81mm)