ASPI-6045S-220M-T | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | ASPI-6045S-220M-T |
Description | FIXED IND 22UH 1.8A 89 MOHM SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 16 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 22 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.8 A 89mOhm Nonstandard |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | ASPI-6045S-220M-T Models |
Category | Current - Saturation (Isat) 2.05A |
Mfr | Shielding Shielded |
Series | DC Resistance (DCR) 89mOhm |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Frequency - Self Resonant 10MHz |
Part Status Active | Operating Temperature -40°C ~ 125°C |
Type Drum Core, Wirewound | Inductance Frequency - Test 100 kHz |
Material - Core | Mounting Type Surface Mount |
Inductance | Package / Case Nonstandard |
Tolerance ±20% | Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm) |
Current Rating (Amps) | Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm) |