ASPI-2515-3R3M-T2 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | ASPI-2515-3R3M-T2 |
Description | FIXED IND 3.3UH 1.3A 138 MOHM |
Manufacturer Standard Lead Time | 16 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 3.3 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.3 A 138mOhm Nonstandard |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | ASPI-2515-3R3M-T2 Models |
Category | Current - Saturation (Isat) 1.35A |
Mfr | Shielding Shielded |
Series | DC Resistance (DCR) 138mOhm |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -25°C ~ 120°C |
Part Status Active | Inductance Frequency - Test 100 kHz |
Type Drum Core, Wirewound | Mounting Type Surface Mount |
Material - Core | Package / Case Nonstandard |
Inductance | Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
Tolerance ±20% | Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm) |