ACMS-Q3222F-101-T
DigiKey Part Number
535-ACMS-Q3222F-101-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ACMS-Q3222F-101-TCT-ND - Cut Tape (CT)
535-ACMS-Q3222F-101-TDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ACMS-Q3222F-101-T
Description
CMC 100UH 150MA 2LN SMD AEC-Q200
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
100 µH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 150mA DCR 2.5Ohm
Category
DC Resistance (DCR) (Max)
2.5Ohm
Voltage Rating - DC
50V
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 150°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Filter Type
Signal Line
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height (Max)
0.094" (2.40mm)
Inductance @ Frequency
100 µH @ 100 kHz
Current Rating (Max)
150mA