262X-2MIC-8.5IN
DigiKey Part Number
262X-2MIC-8.5IN-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
262X-2MIC-8.5IN
Description
LAPPING FILM ALUM OX 11"X8.5"
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Lapping Film Aluminum Oxide 2µ 8.50" (215.90mm) X 11.00" (279.40mm) Dia
Category
Color
Teal
Manufacturer
3M
Width
8.50" (215.90mm)
Packaging
Box
Length
11.00" (279.40mm)